top of page

Jako kameraman a střihač jsem pracoval na desítkách krátkých videích, většinou určených pro sociální sítě. Tři roky jsem natáčel krátké reportáže pro vládní projekt HateFree Culture, pustil jsem se také do série videí propagující pěstounskou péči nebo natočil fundraisingové spoty pro neziskovou organizaci Hurá na výlet!

Vždy si dávám záležet nejen na tom, aby video vypadalo hezky, ale aby bylo především uvěřitelné. Pokud se vám tento dokumentární přístup líbí a chtěli byste ode mě natočit podobné video, neváhejte se mi ozvat!

Díky pěstounství

V České republice není pěstounská péče běžná a mnoho dětí stále vyrůstá v ústavní péči.

Kampaň Díky pěstounství měla za cíl ukázat příběhy lidí, kteří se rozhodli stát se pěstouny.


Jako režisér, kameraman a střihač v jedné osobě jsem vytvořil čtyři dokumentární videa ukazující různé – a někdy velmi nečekané – příklady pěstounské péče.

Hurá na výlet!

Nevládní organizace Hurá na výlet pomáhá tisícům starších lidí žít šťastněji.  Jednoduše tím, že je vozí na zajímavé výlety za minimální cenu. Tahle reklama jim pomohla vybrat nemalé finanční prostředky na jejich činnost.

Válka a voda

Krátký spot pro humanitární organizaci Adra ukazuje, jakým problémům čelili lidé v letech 2014-2022 ve frontových oblastech na východní Ukrajině. Kvůli těžkým bojům ztratilo mnoho obyvatel přístup k tekoucí vodě. Navzdory každodennímu ostřelování se humanitární pracovníci snažili dopravit pitnou vodu k postiženým lidem.

Film se dostal do finále mezinárodní soutěže WeArtWater.

Reportáže pro HateFree Culture

Několik let jsem natáčel krátká videa pro projekt HateFree Culture, který ukazoval pozitivní příběhy zaměřené na menšiny v české společnosti.

Další videa

Pro Lékaře bez hranic jsem natáčel o jejich historicky první misi v Česku, pro Paměť národa jsem pak zaznamenával vzpomínky desítek pamětníků. S organizací Post Bellum spolupracuji dlouhodobě a natočil jsem pro ně také fundraisingový spot nebo vánoční video. Společně s Pražským inovačním institutem jsme vytvořili sérii videí zaměřenou na pomoc Ukrajincům a inovacím ve vzdělávání.

bottom of page