top of page

Máte projekt, nápad nebo téma, které chcete zviditelnit?

Tady je několik možností, jak vám mohu pomoci.

Pořídím fotky

Nafotím vaši práci, událost nebo váš koníček. Vlastně téměř cokoli, co se dotýká reportáže nebo dokumentu, protože moje síla je právě v tom ukázat věci realisticky, uvěřitelně a nearanžovaně.

Rád budu fotit také outdoorové a sportovní akce. Naopak nefotím svatby, jídlo ani produktové fotky.

pronajem kopie.jpg
Natočím a sestříhám video

Možná, že se pro váš nápad hodí více pohyblivý obraz se zvukem. S tvorbou krátkých videí na sociální sítě mám bohaté zkušenosti. Stejně jako u fotky se však snažím především o civilní a uvěřitelné vyznění. A dosavadní ohlasy svědčí o tom, že se mi to daří.

Podle rozpočtu mohu video produkovat celé sám nebo si přizvat ke spolupráci další profese, jako je zvukař a střihač. Samozřejmostí je pak export do všech možných formátů - od videa na sociální sítě po kvalitní projekci v kině.

75392744_10218885026864037_431222881251229696_n.jpg
Naučím vás fotit, točit a stříhat

Moje dlouholeté zkušenosti si nechci nechávat pro sebe. A ani nenechávám. Mnohokrát jsem vedl přednášku pro ty, kteří chtěli začít tvořit vlastní videa nebo se v jejich tvorbě zdokonalit. Na internetu jsou samozřejmě mraky návodů, nicméně si myslím, že osobní setkání nic nenahradí. A jelikož jsem o práci s foťákem i kamerou přednášel česky, anglicky i rusky, určitě najdeme společný jazyk.

skoleni.jpg
Pomůžu úplně jinak

Třeba vás napadne i jiná forma spolupráce. Nebojte se napsat, jsem otevřen novým dobrodružstvím!

bottom of page